🔔Doprava pro zásilky nad 1500 Kč Zdarma na Balíkovnu 🔔
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zapalovače Zippo
  4. Zippo – zapalovače, které mají styl

Zippo – zapalovače, které mají styl

Zippo – zapalovače, které mají styl. Nedokážete si představit život bez cigaret? Pokud jste vášnivý kuřák, tak jistě znáte situace, kdy vás trápí zapálení své oblíbené cigarety například kvůli větru. Zapomeňte na tyto starosti a vychutnejte si svůj rituál se zapalovačem Zippo. Není to jen běžný benzínový zapalovač, ale jde především o stylový kousek, který vás nenechá při zapalování cigarety nikdy ve štychu. Buďte styloví se zapalovači Zippo! Design zapalovačů ZippoZe zapalovačů Zippo si vybere prostě každý. V nabídce najdete zapalovače pro ženy i pro muže. S motivy, a i bez motivů. Hodí se skvěle i pro podnikatele, kteří hledají kvalitu a zajímavý vzhled zapalovače, ale i například pro drsné motorkáře. Na své si přijdou i ženy, pro které je připravena nabídka motivů vystihujících jejich něžnost. Nejen, že zapalovače Zippo nabízí široké spektrum designů, ale nabízí zejména kvalitu, která vás dostane. Navíc se tyto kvalitní zapalovače staly značkou, která má dlouholetou tradici a vyznačují se zejména svou spolehlivostí. Jsou elegantní a nadčasové. Typický je pro ně obdélníkový tvar. Tělo je vyrobeno s vysoce odolného kovu a každý zapalovač Zippo je vybaven ochranným krytem proti větru a důkladným knotem.
Jak fungují zapalovače Zippo Na úvod musíme říct, že hlavně fungují spolehlivě a odvedou dlouholetou službu. Je jedno, jestli s nimi budete zapalovat cigarety, rachejtle anebo budete rozdělávat táborák. Tento zapalovač zvládne všechno. Je vhodný do běžných každodenních podmínek, ale i do těch drsnějších. Proto ho hojně využívají například i vojáci. Jak tedy zapalovače Zippo fungují? Uvnitř každého zapalovače se nachází zápalný mechanismus, což je patentovaný knot s ochrannou proti větru, pazourkové kolečko s křemenem a zásobník s palivem. Jakmile zatočíte vnějším kolečkem přes pružinu, dojde ke vzniku jiskry a vznikne plamen. Ten může vyšlehnout až do výše pěti až deseti centimetrů. I přes jeho výšku je natolik silný, že ho jen tak vítr nesfoukne. Plamen se totiž zároveň vyznačuje i svou silou. I když se zapalovač skládá z více částí, všechny jsou nahraditelné, a navíc je na ně doživotní záruka. Nemusíte se tedy obávat, že byste o zapalovač velmi brzo přišli. 
Zapalovač Zippo – král mezi zapalovači. Zapalovač Zippo se může pyšnit opravdu dlouholetou tradicí. Vše vzniklo při tanečním dýchánku, kdy si šel George G. Blaisdell zakouřit na terasu. Našel tam známého, který si také dopřával svůj oblíbený rituál s cigaretou a všiml si jeho nevzhledného zapalovače. V tu chvíli si uvědomil, že se takové obyčejné zapalovače ke gentlemanům nehodí a že se to musí změnit. Začal tedy vytvářet zapalovač, který by byl zároveň odolný, vydržel dlouho a byl ozdobou každého kuřáka. První pokusy však nebyly úspěšné. Až v roce 1932 vyrobil vlastní zapalovač, který vyhovoval požadavkům tehdejší doby. Byl to právě zapalovač Zippo, který již tehdy vynikal svým kvalitním zpracováním a vysokou odolností proti větru. Okamžitě slavil úspěch a poptávka po něm rostla. A proto se zapalovači Zippo nazývá král zapalovačů. Je prostě nepřekonatelný po několik desítek let a ať už si budete zapalovat cigaretu nebo rozdělávat táborák, tak vždy odvede kvalitní službu, kterou oceníte.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
🍀Nepropásněte novinky a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.

2014-2020 © OK-šperky.cz - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz