Kruhové náušnice z chirurgické oceli
Ne nadarmo se říká: „čím větší kruhy, tím více lásky.“ Kruhy ozdobené úsměvem z vás dostanou jen to nejlepší. Sebevědomou a dobrosrdečnou ženu. Najděte v naší barevné paletě kruhových náušnic ty pravé!
Komu patří kruhové náušnice?
Tušily jste, že jsou kruhové náušnice jedním z nejkontroverznějších šperků dekády? Pamatujeme, jak zdobily módní ikony minulého století: Madonnu a Cher. Možná vás však minulo, kdo je rozšířil do každodenního života. Byly to odvážné a tvrdě makající ženské z americké Jižní Karolíny v 90. letech. Zdejší mexické a afroamerické krasavice na kruhových ocelových náušnicích (na zlaté šperky tu nikdo neměl a na všední nošení by se stejně nehodily) postavily svůj styl. Nosily je všechny prakticky bez ustání. Aby taky ne. Zlatavě zbarvené náušnice se skvěle kombinují se snědšími typy pleti. A když k tomu přidáte ještě nezkrotné havraní kadeře, získáte naprosto neodolatelný hřejivý look. Americké ženy tmavé pleti si tak po celé tři dekády užívali, že mají díky levným ocelovým šperkům svoji vlastní identitu. Kruhy však mohou vypadat dobře na kterékoliv z nás, přesvědčte se samy:
Kruhové náušnice z chirurgické oceli vypadají skvěle se všemi barvami vlasů. Černá rozhodně není podmínkou.
Vraťme se však k příběhu. Když se minulou sezónu kruhy dostaly do hledáčku mainstreamových módních guru, bylo zaděláno na pořádnou melu. Magazín Elle označil kruhové náušnice za „povinnost“ pro podzimní šatník a vyvolal tím masovou adaptační vlnu. A zároveň naštval latinskoamerickou a afroamerickou módní komunitu. Americké menšiny chápaly kruhové náušnice vždy jako určitou formu vzdoru proti mainstreamu. Byla to jejich móda, jejich způsob vyjádření sebe sama. Nošením náušnic ukazovaly, že jsou pyšné na to, odkud pocházejí. Patří jim opravdu? Ano i ne. Měly bychom však Američankám být vděčné, že tyto osobité a výrazné náušnice dostaly do světa.