🔔Doprava - AKCE 🎁🍀Doprava od 1500 Kč zdarma nebo 59 Kč🔔
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zajímavosti
  4. Žádost o ruku se může rychle změnit v nejhorší okamžik vašeho života
01.11.2018
Zajímavosti

Žádost o ruku se může rychle změnit v nejhorší okamžik vašeho života

Vyberte vhodné místo pro zásnuby

Potkal jste ženu, kterou chcete mít po svém boku po celý život a chystáte se jí požádat o ruku. Vybral jste překrásný zásnubní prstýnek. Teď už se chystáte jen na okamžik, kdy pokleknete, a ona řekne ano, zatímco jí budete na prst navlékat zásnubní prsten.

Kde se to ale může pokazit?

Neschovávejte zásnubák do dezertu při slavnostní večeři

Existuje mnoho okamžiků, míst i způsobů, jak požádat o ruku, aby se to blížilo dokonalosti. Na druhou stranu ale také existují naprosto nevhodné chvíle, jak to udělat.

 

Nežádejte po krátké známosti. 3 měsíce ve vztahu a vy už máte zásnubní prstýnek? Buďte si jistý, že oba vidíte vaši budoucnost stejně.

Nežádejte na místě, kde byste to chtěl vy. Co tím myslíme? Chcete se pochlubit celému světu a chystáte zásnuby v restauraci, na oslavě narozenin rodinného příslušníka nebo před Eifellovkou v Paříži? Buďte si jistý, že se vaše partnerka na veřejném místě bude cítit dobře. Pokud je introvertka, nedopadne to podle vašich představ.

Neschovávejte zásnubní prsten do dortu nebo přípitku. Zlomený zub či spolknutý prsten nejsou návod na ideální zásnuby.

Alkohol na posilněnou ano, ale nebuďte opilý. Nervozita hraje roli, troška alkoholu vám může pomoci, ale příliš tento okamžik zničí.

Zapomeňte na Facebook. Žádejte osobně, nikdy ne přes smsku, Messenger nebo jiné moderní technologie.

 

Někteří lide radí žádat o výročí, na narozeniny, na Vánoce. Tohle bude již velmi subjektivní. Vy znáte vaši partnerku nejlépe. Najděte tu nejlepší chvíli, místo a způsob, kde pokleknete a ona na okamžik, kdy jí navléknete zásnubní prsten, nikdy nezapomene.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
🍀Nepropásněte novinky a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.

2014-2020 © OK-šperky.cz - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz