Bonusy pro vásdárkové balení apod. ZDARMA

Osobní přístupke každému zákazníkovi

Doprava ZDARMA nad 2000 Kčplatí pouze pro Českou republiku

Garance záruky2 roky na výrobek, 14 dní na vrácení peněz

Infolinka +420 737 290 660volejte od 9:00 do 15:00 hod

⚡POZOR!!🍀Doprava od 59 Kč!!⚡ ❗Jestliže máte zájem o prohlídku našich snubních prstenů v prodejně na Kladně, udělejte si rezervaci....❗

Řetízky na nohu

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Snubní prsteny
  4. Wolframové snubní prsteny
25.02.2019
Snubní prsteny

Wolframové snubní prsteny


Oslňte na své svatbě se snubními prsteny z wolframu! Snažíte se o co nejoriginálnější svatbu, ale zjišťujete, že originalita něco stojí? Pak pro vás máme řešení! Ušetřete na snubních prstýncích a podívejte se na snubní prsteny z wolframu. Že jste o nich ještě neslyšeli? Nevadí, buďte první, kdo je bude na svatbě mít! Nejen, že jsou levnější než klasické snubní prsteny ze zlata, ale vynikají svou kvalitou, a hlavně originálním designem. Zpříjemněte si svatební přípravy a vyberte si snubní wolframové prstýnky.
Co je wolfram? Wolfram, oficiálně nazývaný jako karbid wolfram, je chemický prvek, který má ze všech nejznámějších kovů nejvyšší bod tání a nejvyšší pevnost v tahu. Jde tedy o velice odolný a vzácný kov. Snubní prsteny však nejsou vyrobeny z čistého wolframu, ale právě z karbidu wolframu a to proto, že samotný wolfram se obtížně opracovává. Wolfram použitý na snubní prsteny je tedy směsí několika prvků, aby bylo dosaženo všech potřených výhod, které wolframové snubní prstýnky mají. O jakých výhodách mluvíme?
Jaké výhody mají wolframové šperky?Právě spojením wolframu a uhlíku se dosáhne toho, že si snubní prsteny z wolframu zachovají své důležité vlastnosti. Jednou z nich je vysoká odolnost prstenů. Prsteny z wolframu jsou prakticky nepoškrábatelné, což oceníte, protože snubní prsteny většinou nesundáváte z prstu. Díky spojení karbidu wolframu a niklu lze docílit další velké výhody, a to je ta, že můžete prsteny opravdu nosit bez starostí pořád, jelikož nezpůsobují alergické reakce. Ty jsou časté například u bižuterie, která obsahuje pouze nikl. Snubní prsteny z wolframu jsou zvláštní i svou rytinou, která se vytváří speciálním laserem a je tedy na setiny milimetrů přesná. Využijte všechny výhody wolframových snubních prstenů a pořiďte si je na vaši svatbu!
Vyberte si originální snubní prstýnek z wolframuSnubní prstýnky z wolframu se vyznačují 10 krát větší tvrdostí, než je 18 karátové zlato, je 5 krát tvrdší než ocel a 4 tvrdší než Titan. Stupeň tvrdosti wolframu se pohybuje mezi 8-9 na stupnici tvrdosti. Vysoká tvrdost wolframových snubních prstenů totiž zaručí vysoký lesk, odolnost vůči oxidaci a poškrábání. Právě to je důležité u prstýnků, které denně nosíte na svém prstu. Na našem e-shopu si můžete vybrat z nepřeberného množství snubních prstenů z wolframu, které jsou navíc cenově dostupné a nezatíží tak váš už tak vysoký rozpočet na svatbu. Vybírat můžete z klasického kovového odstínu wolframu nebo zkuste zvolit originálnější barevné kombinace jako je například červená s černou aj. Prstýnky tak můžete hezky sladit i s tóny vaší svatby. V nabídce naleznete i wolframové snubní prsteny zdobené kameny, které jim přidávají ještě luxusnější vzhled.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Přihlašte se k odběru novinek
Můžete se kdykoli odhlásit.

Bonusy pro vásdárkové balení apod. ZDARMA

Osobní přístupke každému zákazníkovi

Doprava ZDARMA nad 2000 Kčplatí pouze pro Českou republiku

Garance záruky2 roky na výrobek, 14 dní na vrácení peněz

Infolinka +420 737 290 660volejte od 9:00 do 15:30 hod

2014-2020 © OK-šperky.cz - Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz