🔔Doprava pro zásilky nad 1500 Kč Zdarma na Balíkovnu 🔔
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ocelové šperky
  4. Pánské náramky z chirurgické oceli

Pánské náramky z chirurgické oceli

Oblíbené pánské náramky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli jsou rozšířené díky svým četným výhodám. V oblibě je mají ženy i muži. Jaký šperk vybrat pro muže? Určitě si vyberete z široké nabídky rozmanitých pánských náramků z chirurgické oceli.

Výhody chirurgické oceli

Kvalitní dámské šperky nebo pánské šperky se mohou vyrábět z různých materiálů. Důležitými vlastnostmi pro materiál vhodný pro výrobu šperků jsou odolnost, pevnost, líbivý vzhled a neměl by dráždit pokožku.

Vedle tradičního zlata či stříbra už dlouhou dobu stojí v popředí chirurgická ocel, což je kvalitní slitina kovů, ze které se mimo jiné vyrábí i lékařské nástroje. Jde totiž o hypoalergenní materiál.

A proč je mezi lidmi chirurgická ocel tak oblíbená? Jednou z výhod je nízká cena, alespoň ve srovnání s tradičními drahými kovy.

Možná vás napadne, jestli není cena na úkor kvality. Není tomu tak. Chirurgická ocel je tvrdá, odolná a velmi pěkně vypadá. Svůj vzhled si udrží i díky tomu, že nepodléhá oxidaci a korozi. Zachovává si tak svou barevnou stálost.

Šperky z chirurgické oceli mohou mít matnou i lesklou povrchovou úpravu. Hezky vypadá i kombinace obojího. Opracování šperků je prováděno různými technologiemi. Moderní je technologie elektromagnetického leštění, díky které se z povrchu šperku odstraňují i nepatrné nerovnosti.

Šperky z chirurgické oceli: Pro dámypány

V neposlední řadě oceníte velký výběr různých šperků z chirurgické oceli. Ať už máte rádi jakýchkoliv styl, jistě najdete v široké nabídce takový, který vás zaujme. Zajímavě vypadají i šperky tvořené kombinací chirurgické oceli a jiného drahého kovu. Stačí si jen vybrat. Dáte přednost eleganci, nebo hledáte spíše něco extravagantního?

Vhodné šperky z chirurgické oceli najdete pro každodenní nošení i různé slavnostní příležitosti.

Z chirurgické oceli se vyrábí náramky, přívěsky, prsteny (včetně snubních a zásnubních), náušnice, řetízky a náhrdelníky atd. Samozřejmě si vyberou dámy i pánové.

Právě pánské šperky jsou stále oblíbenější. Pořizuje si je mnoho mužů a netýká se to jen mladší věkové kategorie.

Pánové nosí nejčastěji kromě hodinek a snubních prstenů především řetízky a náramky, případně náušnice (i když ty v poslední době spíše méně v porovnání s dřívější dobou).

Materiály, které volí muži při výběru šperků, jsou rovněž rozmanité. Někteří dávají přednost zlatu, jiní stříbru, ale čím dál více pánů inklinuje k moderním materiálům, kterými jsou wolfram, titan či právě chirurgická ocel.

Pánské náramky z chirurgické oceli

Zápěstí mnohých mužů dávno již nezdobí jen hodinky. Oblíbené jsou pánské náramky z chirurgické oceli. I tyto šperky nosí muži všech věkových kategorií.

Pánské náramky z chirurgické oceli na mužské ruce pěkně vyniknou. Nemusíte však volit jen náramky z chirurgické oceli. Zajímavě vypadají i rozmanité kombinace - s kůží, zlatem, pryskyřicí i dalšími materiály. I díky tomu se vyrábí náramky rozmanitých stylů. Chcete jen menší, méně nápadný náramek či hledáte masivní náramek, který jen tak někdo nepřehledne? A chcete něco elegantního či raději sportovníhí náramky? Nebo se vyžíváte v extravaganci? Je to jen na Vás.

 

Také sháníte pro sebe pánský náramek z chirurgické oceli, nebo by měl být dárkem pro Vašeho partnera či jiného muže ve Vašem okolí? Vyberte si z rozmanité nabídky.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
🍀Nepropásněte novinky a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.

2014-2020 © OK-šperky.cz - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz