🔔Doprava pro zásilky nad 1500 Kč Zdarma na Balíkovnu 🔔
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Šperkovnice pro vás
  4. Ke každé ženě patří šperky. Ke šperkům patří šperkovnice a truhličky.

Ke každé ženě patří šperky. Ke šperkům patří šperkovnice a truhličky.


Jak vybrat správnou šperkovnici?Každá žena vlastní nějaký šperk. Je jedno, jestli jde o bižuterii nebo kvalitní šperk ze zlata. V dnešní době, kdy jsou šperky dostupné, ženy mají větší množství náušnic, prstenů, řetízků a dalších šperků. Jakmile počet roste, začínáte řešit místo, kde své krásné kousky uložíte. Není vhodné je jen tak pohodit do šuplíku, protože se vám mohou nepříjemně zamotat a poškodit. Proto začnete přemýšlet o pořízení šperkovnic. Už máte tu svoji?
Jaké šperky vlastníte?Předtím než si koupíte šperkovnici, byste měla zvážit, jaké šperky doma máte. Od toho se bude odvíjet konkrétní druh šperkovnice. Je nutné si uvědomit, že každý šperk potřebuje jinou péči a jiné místo pro uložení. Pokud například vlastníte převážně náušnice a minimum prstenů, měla byste zvolit takovou šperkovnici, která má více přihrádek pro úschovu náušnic. Na našem webu naleznete velké množství šperkovnic a truhliček, které jsou vyrobeny z různých materiálů, jsou malé nebo větší a také je můžete sladit do barvy, která se vám líbí nebo jakou máte v interiéru. Šperkovnice se tak může stát i zajímavým designovým doplňkem vašeho interiéru. Starejte o své šperky a předcházejte jejich poškození díky bezpečnému a vhodnému uschování ve šperkovnici. 
Která šperkovnice je lepší? Velká nebo malá?Odpověď na tuto otázku je velice individuální. Záleží na druhu a počtu šperků, které máte doma. U nás najdete obě varianty. Malé šperkovnice jsou ve formě krabiček, do kterých si můžete uschovat všechny šperky najednou. Toto je vhodné v případě, že máte malé množství šperků. Můžete být tak klidná, že nedojde k jejich poškození. Zajímavě vypadá i šperkovnice ve formě psaníčka. Malé šperkovnice mají velkou výhodu v tom, že jsou skladné, a tudíž je s nimi snadnější cestování. Nikdo totiž neuvědomí, že šperkovnici máte. Nabízíme i menší šperkovnice, které mají i více přihrádek, pokud byste vlastnila menší počet více druhů šperků, například prstenů, náušnic a dalších šperků. Pro opravdové milovnice šperků, které nenechají jen tak ležet v obchodě zajímavý kousek a mají jich tak obrovské množství, jsou vhodné velké šperkovnice. Jsou už ve formě menší kufříčků s několika šuplíčky, takže bez starostí uložíte veškeré vaše šperky. Nepodceňte velikost šperkovnice a dopřejte svým šperkům jejich bezpečné uložení.
Pozor na uspořádání šperkovnice!Uspořádání šperkovnice je také velmi důležité. Pokud vlastníte více druhů šperků, měli byste určitě tomu i přizpůsobit šperkovnici. Nezapomínejte také na to, že každý kov by měl mít své místo. To znamená, že by zlato, stříbro, ocel, bižuterie a jiné kovy měly mít své místo. Pokud vy nebo váš manžel máte především v oblibě hodinky, které vždy sladíte s outfitem, existují speciální šperkovnice jen přímo na ně. Budete mít tedy jistotu, že nikdy nedojde k jejich poškození. Myslíme i na vaše děti, a proto u nás můžete koupit i šperkovnice pro vaše malé ratolesti. Myslete na vaše šperky a pořiďte si vhodnou šperkovnici. Na našem webu si jistě vyberete tu pravou pro vás!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
🍀Nepropásněte novinky a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.

2014-2020 © OK-šperky.cz - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz