🔔Doprava pro zásilky nad 1500 Kč Zdarma na Balíkovnu 🔔
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zajímavosti
  4. 4 výhody nošení ocelových šperků
01.07.2019
Zajímavosti

4 výhody nošení ocelových šperků

Šperky vždy doplňují outfit a dokážou ho vyzdvihnout na mnohem vyšší úroveň než bez nich. Zlaté, stříbrné i ty s drahokamy ale nevlastníte po tuctech. Naopak bižuterie máme přehršel a je občas těžké v ní najít něco decentního.

Na materiálu šperku záleží

Šperky z chirurgické oceli nejsou pro mnoho lidí ještě dostatečně známé. Přesto vidíme rostoucí trend v nákupu v posledních letech, stejně jako šperkaři po celém světě. Nošení ocelových šperků má totiž hned několik výhod.

Výhody ocelových šperků

  1. Všestranné a různorodé

Řetízky z chirurgické oceli, prsteny, náušnice i náhrdelníky nabízí nekonečně mnoho různých provedení. Mohou vypadat nesmírně luxusně, hodí se perfektně k jednoduchému stylu nebo naopak mohou být velmi výrazné.

  1. Kvalitní materiál

Zlato i stříbro jsou klasickými materiály pro výrobu šperků. V historii to byly nejpoužívanější šperkové materiály vůbec. Jejich nevýhodou ale může být to, že časem zachází, případně mohou černat. Toto ale nehrozí u kvalitních ocelových šperků.

  1. Odolnost

Řetízky z chirurgické oceli vás přežijí. Všechny šperky z ní vyrobené mají dlouho životnost. Navíc se neonosí a nepoškrábou, i když je budete mít na sobě každý den.

Tím se vám investice do nich vrátí. Ale počkat, co jejich cena?

  1. Nížší cena

Šperky z chirurgické oceli jsou levnější než jejich stříbrné či zlaté ekvivalenty. Co ještě vám brání, abyste nákupu šperků z oceli dali zelenou?

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
🍀Nepropásněte novinky a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.

2014-2020 © OK-šperky.cz - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz