Bonusy pro vásdárkové balení apod. ZDARMA

Osobní přístupke každému zákazníkovi

Doprava ZDARMA nad 2000 Kčplatí pouze pro Českou republiku

Garance záruky2 roky na výrobek, 14 dní na vrácení peněz

Infolinka +420 737 290 660volejte od 9:00 do 15:00 hod

⚡POZOR!!🍀Doprava od 59 Kč!!⚡ ❗Jestliže máte zájem o prohlídku našich snubních prstenů v prodejně na Kladně, udělejte si rezervaci....❗

Řetízky na nohu

  1. Úvod
  2. Často kladené otázky
Otázky a odpovědi

1) Jak postupovat při reklamaci

Zboží pečlivě zabalte a zašlete na adresu naší firmy buď doporučeně nebo jako cenné psaní. NEPOSÍLEJTE zboží na dobírku! Taková zásilka nebude převzata. Doporučujeme zboží pojistit na částku odpovídající ceně zboží. Ke zboží přiložte pořizovací doklad a průvodní dopis s informací o závadě.

2) Jak zjistím aktuální stav mé objednávky

Zákazníky vždy informujeme formou e-mailové zprávy. Po učinění objednávky Vám přijde souhrnný email se soupisem vybraného zboží, jeho cenou a informací o pravděpodobném termínu dostupnosti a odeslání. Přímo v den expedice zásilky pak budete opět informováni o odeslání zboží k Vám. Pokud budete mít v průběhu celého procesu jakýkoliv dotaz na stav objednávky či jinou věc, neváhejte a kontaktujte nás na email či telefon. Jsme tu pro Vás!

3) Jaká je záruka

Práva z vadného plnění lze uplatnit během 24 měsíců od převzetí. Záruka se vztahuje na skryté vady, které se projeví v průběhu záručního období. Nevztahuje se na běžné opotřebení výrobku.

4) Rytiny

Nabízíme tiskací okrasné písmo. Rytina se provádí do vnitřku prstenu. Máte-li zájem o rytinu, zvolte rytinu u výrobku, pak stačí do kolonek objednávky uvést požadovaný text. Standardní rytina vás přijde na 150 Kč (tj. 300 Kč za oba prsteny). Nemusíte se obávat, že by nějak zásadně požadavek rytiny prodlouží dodací dobu.b) Ve všech prstenech je logo výrobce. Naše firma vyrábí a prodává jen značkové prsteny, a proto jsou veškeré prsteny chráněny ochranou známkou výrobce.c) Rytina do wolframu a tistenu se provádí laserem a stojí 500 Kč jeden prsten. Dodací lhůta se prodlouží o 20 dní. Na těchto prstenech nelze provést změnu rytiny.

  • Délka textu může být 25 znaků , včetně mezer. Na menší velikosti raději méně.
  • Z vrchu gravírování neděláme

Náš-Font. Jiný font nezle požadovat.

Náš Font písma
Prsteny upravené na přání zákazníka nelze vrátit ve 14 denní lhůtě.

Dodělání rytiny na vaše prsteny:
Prsteny zabalte a zašlete spolu s dopisem kde vše popíšete, že požadujte dodělat rytinu at....
Zasílejte na adresu:
Jaroslav Nešleha
Ocelnictví
Ivana Olbrachta 63
Kladno
27201
Cena:
1)Ocelové prsteny 300 Kč za pár + Poštovné (Odeslání zpět asi 3-5 Dní)
2)Titanové prsteny 300 Kč + Poštovné (Odeslání zpět asi 3-5 Dní)
3)Wolframové prsteny 1000 Kč + Poštovné (Odeslání zpět asi 3 Týdny)

5) Výměna prstenů

Pokud jste omylem objednali špatné velikosti, výměna je možná  bez rytin, briliantů a zlata. Jestliže máte prsteny s rytinou a potřebujete vyměnit velikost, kontaktujte nás buď telefonicky nebo mailem.- výměna velikosti bez rytiny: Pouze poštovné-Výměna se vztahuje jen na prsteny značky  Altar, Spikes USA, Vlastimil Kalaš(Prsteny s IP Pokovením s rytinou nelze vyměnit.)- Prsteny s IP Pokovením s rytinou nelze vyměnit.(Barvené)- výměna prstenů s brilianty, zlatem dohodou.(Musí se udělat nový prsten ale lze použít zlato a diamanty z vašeho prstenu)- wolframové prsteny s rytinou nelze vyměnit- prsteny 3D Titanium s rytinou nelze vyměnit-Zvětšení nebo zmenšení snubních prstenů z materiálu damasteel : Jeden prsten 400 Kč+Poštovné.

6) Velikosti prstenů

Vždy doporučujeme zajít do zlatnictví a nechat se přeměřit. Je to pro kontrolu a pro vaši jistotu, že objednáte správné velikosti. Používáme jen standardní velikosti používané v EU. JESTLIŽE NEMŮŽETE SE NECHAT ZMĚŘIT,DOPORUČUJEME ZAKOUPIT MĚŘÍCÍ PÁSEK.
JE TO NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ METODA DOMÁCÍHO ZMĚŘENÍ.
Zákazník ručí za uvedené velikosti v objednávce.

7) Ztráta prstenu

Pokud ztratíte prsten je možné zakoupit jen jeden prsten a to přes E-shop.Objednáte normálně pár a do poznámky v objednávce napíšete že požadujete jen jeden prsten a jaký (cenu upravím ručně, systém neumí). Při opakovaná objednávce (druhá a výš poskytujeme slevu, po dohledání v systému).

8) Naše dodací lhůta

Každý den se snažíme, aby zboží k zákazníkovi dorazilo, co nejdříve. Šperky skladem Vám dodáme do 3 pracovních dnů. Ostatní šperky a snubní prsteny na zakázku mají dodací lhůtu uvedenou 14 - 35 dnů. Pokud má objednávka zpoždění, můžete ji kdykoli bezplatně stornovat.

9) Naše šperky

Nabízíme šperky z celého světa, převážně z USA, a to jen od prověřených dodavatelů. Specializujeme se na šperky z chirurgické oceli, titanu a wolframu. Dále pak vyrábíme snubní prsteny z chirurgické oceli, titanu s brilianty, drahými kameny, a perlami. Spolupracujeme s českými klenotníky.

10) Úhrada a odeslání zboží

Podporujeme všechny běžné způsoby dodání a plateb. Doprava nad 600 Kč je zdarma u balíku na poštu nebo do balíkovny. Od 4000 Kč požadujeme zálohu 50%.


11) Vaše objednávka

V okamžiku, kdy ji přijmeme, obdržíte automatické potvrzení. Poté (do 1 pracovního dne) Vám osobně potvrzujeme převzetí a vyřízení objednávky a datum doručení.

12) Jak čistit ocelové, titanové a wolframové šperky?

Stačí použít mýdlovou vodu a kartáček nebo hadřík. Poté opláchněte vodou a vysušte. Nikdy nepoužívejte k čištění zubní pastu, silné saponáty a chemikálie! Doporučujeme také odnést jednou za rok Vaše šperky k vyčištění do klenotnictví.13) UpozorněníJestliže máte náročnou práci na ruce , doporučujeme snubní prsteny bez IP barvení.

13) IP Pokovení(Pozlacení,Barevnost)

Wolframové, titanové, tisten nebo ocelové prsteny s IP pokovením se musejí sundavat na veškerou práci a nesmějí přijít do styku s žádnými předměty, které mohou poškodit IP pokovení . (Mytí nádobí, veškeré ruční práce, aj.) Jestliže nejste prsteny ochotni sundávat, nedoporučujeme Vám nákup prstenů s IP pokovením(Pozlacení,Černá barva, Modrá atd...) . Upřednostněte raději prsteny v kombinaci s pravým zlatem nebo čisté bez IP pokovení.

14)Wolframové prsteny na zakázku neděláme. Velikosti, které je možné objednat jsou vždy uvedeny u prstenů. Jiné nelze.
15) Osobní odběr

Zásilku se zbožím si můžete osobně vyzvednout na adrese: 
Ocelnictví

Ivana Olbrachta 63

Kladno 272 01


Novinky z našeho blogu

Cutie Jewerlly šperky pro děti
17.09.2021 Výrobci
Cutie Jewerlly šperky pro děti
Chtěli byste, aby se Vaše malé holčičky cítily jako opravdové princezny? Pokud ano, tak je značka Cutie Diamonds stvořena přímo pro Vás. Jak už slovo ... číst celé
Kouzelné andělské zvonky
Kouzelné andělské zvonky
Engelsrufer dobyl srdce milovníků šperků.Naši strážní andělé, jsou krásně propracované stříbrné rolničky s jemnými zvuky zvonků, které nám navodí poci... číst celé
Šperky z chirurgické oceli - ideální vánoční dárek
Šperky z chirurgické oceli - ideální vánoční dárek
ako každý rok už se blíží čas Vánoc a obdarovávání vašich blízkých. Začínáte se pomalu poohlížet po vánočních dárcích, ale nemáte zatím představu, co ... číst celé
Šperky s pravými říčními perlami
Šperky s pravými říčními perlami
Gaura Pearls byla založena v roce 2007 jako malá rodinná firma vyrábějící přírodní perlové a stříbrné šperky. číst celé
Přihlašte se k odběru novinek
Můžete se kdykoli odhlásit.

Bonusy pro vásdárkové balení apod. ZDARMA

Osobní přístupke každému zákazníkovi

Doprava ZDARMA nad 2000 Kčplatí pouze pro Českou republiku

Garance záruky2 roky na výrobek, 14 dní na vrácení peněz

Infolinka +420 737 290 660volejte od 9:00 do 15:30 hod

2014-2020 © OK-šperky.cz - Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz